Способи оплати

Оплату Ви можете здійснити шляхом:

 

1) переведення коштів на картку ПриватБанку 


       

 

        (Детальніше про філії, банкомати, платіжні термінали, интернет-банк (Приват24, онлайн переказ не виходячи із дому чи офісу) маєте можливість ознайомитись на сайті http://privatbank.ua/ )

 

  2) переведення коштів з власного Web Money гаманця на гаманець U 849 240 535 033

 

Платежная система WebMoney

   (Детальніше про Web Money та реєстрацію в системі електронних платежів маєте можливість ознайомитись на сайті http://www.webmoney.ua/ )

 

3) переведення коштів за допомогою платіжного терміналу на номер U 849 240 535 033


 

 

 

 

 

 

Для цього:

 

– Знайдіть термінал. Термінал можна знайти у торгових проміщеннях, станціях метро, навчальних закладах, підземних переходах, зупинках транспорту.

   – В меню терміналу оберіть пункт “Банки, страхування та електронна комерція”,”Web money”, “Веб гроші”, “Web Money на WMU кошелек”,”Интернет платежи”, “Интернет деньги”. (в залежності від різновиду терміналу).

 

 

- Якщо меню терміналу дещо відрізняється від вказаного у малюнку, то знайдіть пункт WebMoney, Веб гроші або WMU на Вебмані гаманець та дійте далі згідно інструкції.

 

   – Вкажіть в меню терміналу номер U 849 240 535 033 (для безпомилкогового переказу та гарантованого отримання поїнтів уважно перепишіть цей номер на папір), вставте у термінал відповідну суму гривень + комісія. Мінімальна сумма поповнення складає 10 грн. + комісія. Розмір комісії буде вказано безпосередньо терміналом через який Ви робите переказ, ця сума може бути різною залежно від різновиду терміналу.

 

 

– Отримайте чек та зберігайте його до моменту зарахування коштів на рахунок. Знайдіть на чеку строку з номером терміналу як зазначено на малюнку.

 

надішліть на електронну скриньку email: 8398398@rambler.ru листа, або смс на один з номерів: (О97) 29О-72-92, (О6З) 628-5З-8З у якому зазначте номер терміналу та код роботи

 

4) зручним і досить швидким способом оплати є переведення коштів або надіслання коду поповнення рахунку мобільного телефону наступних операторів:

 

    – life;

   – kyivstar.

 

   (Даний спосіб оплати використовується при вартості роботи до 50 грн., або у разі потреби НЕГАЙНО отримати потрібну Вам роботу)

 

 

УВАГА! Після переведення коштів повідомте про це надіславши на електронну скриньку email: kontrolna.com.ua@gmail.com листа, або смс на один з номерів: (О97) 29О-72-92, (О6З) 628-5З-8З у якому зазначте номер терміналу та код роботи! Спасибі!

 

 

Напишіть відгук